www.hotel-ubytovani.com
Penzion Špindlerův Mlýn Fuka - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Špindlerův Mlýn Fuka - disponuje restauracíPenzion Špindlerův Mlýn Fuka -  je k dispozici připojení na internetPenzion Špindlerův Mlýn Fuka -  je k dispozici letní terasaPenzion Špindlerův Mlýn Fuka - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Špindlerův Mlýn Fuka - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Špindlerův Mlýn Fuka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Špindlerův Mlýn Fuka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion Fuka
Špindlerův Mlýn 290, Špindlerův Mlýn 54351
Česká Republika
Pension-Spindleruv-Mlyn-Fuka@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Fuka ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Fuka - ubytování Špindlerův Mlýn | Vítejte

 
Penzion Špindlerův Mlýn Fuka Rodinný pension FUKA je nový, malý a útulný pension v klidném místě na slunné strani, přesto je od centra Špindlerova Mlýna vzdálen pouhých osm minut chůze. V blízkosti se nacházejí lanovky, aquapark, běžecké tratě, rozmanité turistické stezky a fitnes zařízení.

Pension FUKA ubytování
Pension Fuka ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších nabízí ubytování ve dvou až čtyrlůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením, TV/SAT, s možností připojení na Internet (WiFi).

Špindlerův Mlýn pension FUKA služby
Objekt je nekuřácký. Na terase s výhledem na Krkonoše je Vám k dispozici gril a před pensionem ohnište k večernímu opékání vuřtů. Můžete využít i společenskou místnost. Snídaně formou bufetu. Parkovací místa vyhrazena. Stravování nabízí zdejší útulná restaurace a posezení u baru.

Rekreace a služby v okolí Špindlerova Mlýna 
Ve Špindlerově Mlýně a v okolí je řada turistických a cykloturistických tras. K nejnavštěvovanějším sportovním areálům patří "Sv. Petr" a "Medvědín". Zde si přijdou na své všichni milovníci sjezdového lyžování od začátečníků až po nejnáročnější sjezdaře a snowboardisty. Oba areály jsou v případě výkyvů počasí uměle zasněžovány. Špindlerův Mlýn a jeho okolí nabízejí také ideální podmínky pro běžkaře. Další aktivity - jízda na bobové nebo na sáňkařské dráze, snowtubing, jízda na koni a v kočáře, rybolov v labských peřejích, tenis, squash, bowling, sauna, fitnes, masáže, solárium, paragliding, rafting či jiný z adrenalinových sportů jako skálolezení, přemostění, slaňování a další. 

Krkonoše dovolená na horách volný čas
Večery pak můžete trávit s přáteli v místních restauracích, barech, hernách nebo diskotékách. Sportovní areály Medvědín - 15 min. chůze. Svatý Petr + Hromovka – 25 min. chůze V centru Špindlerova Mlýna - 10 min. chůze jsou restaurace, bary, diskotéky, supermarket. Aquapark – 10 min. chůze. Letní bobová dráha , tenisové kurty, squash, bowling, minigolf, půjčovny horských kol, škola paraglidingu, sáňkařská dráha, kluziště – vše do 20 min. chůze. Možnost rybaření na přehradě a půjčovna loděk.